המלצה מנורית פרס
בדיוק כשעברנו לבית חדש מלאו לבת שלנו שנה. החלטנו לחגוג בגדול והזמנו את כל המשפחה, 70 איש אלינו לחצר. חיפשתי מישהו שגם ידאג לאוכל וגם לארגון מסביב. רציתי אוכל איכותי (כי יש אצלנו לא מעט "פלצני אוכל ויין" במשפחה), אבל גם שיתאים לכל הגילאים (שנה עד 90 זה הטווח אצלנו).
איה התאימה לנו בדיוק. החצר נראתה נהדר, השירות והארגון מעולים. והאוכל...מממ... נפלא. כולם נהנו, התגובות היו נהדרות. איה גם ידעה להתאים את התפריט לרצונות שלנו וגם להוציא את כל הדודות שלי מרוצות. הטעמים, הגיוון, השירות (לא פחות חשוב)... הכל תיקתק ולנו, המארחים, היה כל הזמן בעולם כדי לאכול טוב, לשתות מצוין ולהנות מהארוע (ולקבל מחמאות).


המלצה מתום וסוניה כהנא
את החתונה שלנו ערכנו ביום שישי בצהריים בחצר בית ההורים.
חיפשנו קייטרינג שלא מגיע עם תפריט מוכן-מראש, אלא כזה שיזרום עם הרעיונות שלנו, ושמצד שני - ישמור על סטנדרד גבוה באיכות וניקיון המזון, ובאופן הגשתו. איה הציגה לנו תפריט לארוחת בראנץ' שענה על כל השיגעונות שלנו והצליח לחדש ולהיות יצירתי במקומות הנכונים. הארוחה הייתה מפתיעה במבחר מנותיה, ביצירתיות ובצבעוניות, בעיקר של מנות הפתיחה, שלא היו צפויות כמו במרבית האירועים מסוג זה.
מגוון המנות העיקריות ענה על טעם קהל רב-גילי ורב-עדתי, השירות היה חם ומשפחתי, האוכל זרם בדיוק בקצב הנכון, והניסיון של איה בניהול הצוות ובבחירת הציוד ניכר בהחלט. מעט השאריות נטרפו למחרת האירוע בהנאה רבה, ולנו נשארו רק המחמאות.
מומלץ ביותר!


המלצה מהילה קראדי

החוויה שלי עם "איה ואמא מבשלות" הייתה לא פחות ממדהימה!
מתהליך ההכנה בו בחרתי את התפריט עם איה, דרך האוכל יוצא הדופן (שהפתיע גם אותי), ההגשה היפהפייה,  
וכן גם סיום האירוע שבו נשאר לי מטבח נקי ומסודר.
בזכות "איה ואמא מבשלות" נתתי לבעלי מתנה קולינארית ליום הולדתו שתאמה את חלומותיו !
תודה לאיה ורלי - מקצועניות אמיתיות!

המלצה מענת בר נתן
לרגל יום הולדתי ה-30 רלי ואיה  נענו לאתגר שאימי הציבה לפניהן והפיקו ארוחת גורמה ביער נווה אילן. המנות ראשונות היו קלות ומשובחות – בעיקר ממרחים שונים. אך גולת הכותרת היו המנות העיקריות – שלוש קדירות נפלאות של עוף, נתחי בקר וכדורי בשר כבש שהוגשו חמות וטריות למרות תנאי השטח וחוסר בתשתיות לבישול במקום (חורשה רגילה לחלוטין). הקדרות הוגשו על מצע של קוסקוס - פשוט ליקקנו את האצבעות והצמחונים שבחו את התוספות. איה ורלי הפכו שולחן פיקניק רגיל של קק"ל לשולחן מפואר עם מפות וכלים שהביאו איתן והכניסו הרבה נשמה ואהבה הן בבישול, בסידור, בקישוט ובדאגה שהכל יצליח כאילו האירוע הוא שלהן. תודה על היחס האישי והחם – החברים עד היום זוכרים את האירוע כשונה ומיוחד בזכותכן.

המלצה מסמדר אייל
ביקשתי מאיה להכין לי ולאורחי ארוחה. איה באה בשקט, בצניעות ובנועם והפכה כבמטה קסם את שולחני לשולחן מלכות.
בזה אחר זה עלו על השולחן מנות מופלאות ומיוחדות שאין כמותן. הפה שר שירי הלל למיני הטעמים שאיחדו בתוכם פשטות ומורכבות - כל מאכל מעדן אנין טעם שגרר אחריו קריאות התפעלות מפיות האוכלים. העיניים לא חדלו להתפעל מהיופי שבו היו מונחים על הצלחת מיני המאכלים. כל צלחת יצירת אומנותועל כל מעשה היצירה המורכב הזה ניצחה לה איה בשלווה תוך כדי התמסרות לפרטים הקטנים שיחד יצרו את הארוחה המושלמת לי ולאורחי.